Спеціальні потреби

Помічник державного секретаря США відвідала Москву


Вікторія Нуланд
Вікторія Нуланд
9 грудня помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд , а також старший директор відділу Росії та Євразії при Раді національної безпеки США Селест Валландер, побували з візитом у Москві, де зустрілися із заступником міністра закордонних справ РФ Сергієм Рябковим, заступником міністра закордонних справ РФ Олексієм Мєшковим, помічником президента РФ Юрієм Ушаковим і лідерами російського громадянського суспільства.

У ході продуктивних двосторонніх зустрічей з представниками російського уряду сторони обговорили економічні відносини, питання в галузі контролю за озброєнням і в сфері безпеки та контакти між громадянами обох країн.

Заступник держсекретаря Нуланд висловила глибоку стурбованість США з приводу ситуації в Україні і закликала російську сторону сприяти мирному врегулюванню проблеми, забезпеченню захисту людської гідності і досягненню політичного вирішення кризи.

Заступник держсекретаря США чітко з’ясувалаа російським колегами, що США підтримують вибір України на користь Європи, ненасильницьке і виключно політичне вирішення ситуації, що склалася, а також відновлення економічного благополуччя країни за підтримки Міжнародного валютного фонду.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG