Спеціальні потреби

Діаспоряни у США, які зібрали понад 100 тисяч доларів для допомоги Україні, підтримають українську освіту


Зустріч Надії Варголи, президентки Alumni Fund Ukraine, з активними українцями в Сан-Франциско, серпень 2017 р.
Зустріч Надії Варголи, президентки Alumni Fund Ukraine, з активними українцями в Сан-Франциско, серпень 2017 р.

Дві неприбуткові організації, засновані українцями за кордоном, об’єднують зусилля, щоб підтримати освітню галузь в Україні.

Alumni Fund Ukraine («Фонд випускників України») (Швейцарія) та Nova Ukraine (США) стають партнерами і планують спільно збирати кошти задля освітніх змін в Україні.

Об’єднання Nova Ukraine активно працює в США, має широку мережу контактів та великий досвід підтримки гуманітарних проектів в Україні. З грудня 2013 року українцям у США вдалося зібрати понад 100 тисяч доларів на пожертви.

За словами Ніка Білогорського, співзасновника Nova Ukraine, їхні жертводавці, українці в Америці, часто запитують, як вони можуть підтримати свої навчальні заклади в Україні. Тепер це стане можливо через співпрацю з Alumni Fund Ukraine, організацією, що об’єднує українських випускників і заохочує їх до підтримки альма-матер.

Alumni Fund Ukraine розбудовує мережу осередків в українських навчальних закладах та ставить за мету запровадити в Україні найкращі світові освітні практики. Українські випускники вже підтримали свої навчальні заклади через фонд сумою близько півмільйона гривень. Організація також співпрацює з українською платформою Prometheus, запускаючи масові безкоштовні онлайн-курси, націлені на виховання нового покоління інноваторів.

Надія Варгола, президентка і співзасновниця «Фонду випускників України» радіє новому напряму співробітництва:

«Завдяки співпраці з Nova Ukraine доброчинці, які проживають у США, зможуть підтримати українську молодь та наші освітні проекти, отримавши на ці пожертви податкову пільгу в США. Це великий крок вперед для довгострокового розвитку нашої організації. Вірю, що разом ми зможемо зробити ще більше задля освітніх змін в Україні».

Нік Білогорський переконаний, що спільна робота з фондом допоможе організації Nova Ukraine у їхній місії – побудові громадянського суспільства в Україні.

Дивіться також: Освіта майбутнього в Україні: безкоштовне навчання з вільним графіком та вбудованою програмою стажувань

  • 16x9 Image

    Аліна Голіната

    Приєдналася до команди "Голосу Америки" у 2016 році в ролі журналіста і редактора соціальних медіа. До того працювала у сфері маркетингу. В Україні вивчала журналістику, у США - гуманітарні науки. Висвітлює життя української діаспори у США та історії успіху українців.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Threads

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Threads

XS
SM
MD
LG