Спеціальні потреби

Китай вважає, що Північна Корея має 20 ядерних боєголовок


У новому повідомленні натякається, що, на думку Китаю, Північна Корея вже може мати 20 ядерних боєголовок, тобто більшу кількість, ніж дотепер вважалося.

Китайські ядерні експерти також вважають, що до наступного року Пхеньян може виготовити достатню кількість збройового урану для подвоєння свого арсеналу, пише газета The Wall Street Journal.

Згідно з повідомленням, Пекін, який є головним союзником Північної Кореї, передав цю інформацію американським ядерним експертам на зустрічі за закритими дверима в лютому.

Дан щодо кількості ядерних боєголовок перевищують оцінки Пекіна і Вашингтона. Недавно американські експерти висунули припущення, що Північна Корея може мати від 10 до 16 ядерних боєголовок.

Базований у Вашингтоні Інститут США-Кореї цього року висловив припушення, що в найгіршому випадку до 2020 року Північна Корея може мати 100 ядерних боєголовок.

Протягом останніх кількох років Північна Корея значно прискорила свою ядерну програму. Вона провела підземні випробування у 2006, 2009 і 2013 роках та повторно погрожувала провести атаки проти Південної Кореї, Японії і Сполучених Штатів.

XS
SM
MD
LG