Спеціальні потреби

Сенатори США заявили про можливі санкції щодо німецького порту, через «Північний потік 2», викликавши незадоволення Німеччини


Міністр закордонних справ Німеччини Гейко Маас
Міністр закордонних справ Німеччини Гейко Маас

Представник уряду Німеччини висловив незадоволення заявами американських законодавців про бажання запровадити санкції проти німецького порту, де будується остання секція газогону «Північний потік 2», повідомляє «Німецька хвиля».

Про це журналістам у понеділок розповів міністр закордонних справ Німеччини Гейко Маас. Він сказав, що під час телефонної розмови із державним секретарем США Майклом Помпео, висловив незадоволення листом сенаторів США, в якому йшлось про санкції проти німецького порту.

Німецький уряд перебуває у контакті із компаніями, що перебувають під загрозою санкцій.
Штеффен Зайберт, речник канцлерки Німеччини Анґели Меркель

Минулого тижня сенатори-республіканці Тім Коттон, Тед Круз і Рон Джонсон оприлюднили листа, в якому пообіцяли жорсткі санкції проти компанії Fährhafen Sassnitz GmbH, оператора порту Муркан, який розташований на острові Руген в Балтійському морі.

Про опозицію «екстратериторіальним санкціям» з боку США заявив і речник канцлерки Німеччини Анґели Меркель Штеффен Зайберт. «Німецький уряд перебуває у контакті із компаніями, що перебувають під загрозою санкцій», - сказав він.

Раніше під час слухань в сенатському Комітеті з міжнародних відносин наприкінці липня, державний секретар США Майк Помпео заявляв, що США зроблять все, щоб газопровід «Північний потік 2» не загрожував Європі.

Державний секретар США заявив, що, президент США Дональд Трамп усвідомлює, що російський газопровід є загрозою та є величезним важелем впливу Росії "не лише проти Німеччини та Європи у ширшому розумінні, а і також проти України". Наразі державний секретар перебуває в європейському турне, під час якого, за словами представника Держдепа Філіпа Рікера, будуть підніматися питання й «Північного потоку 2» проти добудови якого виступають США.

Дивіться також: Через пандемію все більше американських штатів розширюють можливості проголосувати поштою. Відео

XS
SM
MD
LG