Спеціальні потреби

КНДР погрожує США ядерною зброєю


Йонбйон

Пхеньян повідомив про відновлення роботи у штатному режимі на своєму головному ядерному комплексі.

У вівторок Північна Корея повідомила про відновлення роботи у штатному режимі на своєму головному ядерному комплексі в Йонбйоні і попередила, що готова «в будь-який момент» застосувати ядерну зброю проти США.

Повідомлення державного інформаційного агентства країни збіглося в часі з погрозами Пхеньяна використовувати заборонені балістичні технології для виведення на орбіту метеорологічного супутника.

Ці загрози знаменують повернення до войовничої риторики, до якої КНДР часто вдається з метою домогтися політичних поступок від Південної Кореї і США - своїх головних противників.

«Всі ядерні об'єкти в Йонбйоні, у тому числі установка для збагачення урану і 5-мегаватний реактор, були реконструйовані, замінені або переналаштовані і працюють у штатному режимі», - повідомляє інформагентство.

Йонбйон - центр, де вироблялися ядерні матеріали, що використовувалися в трьох ядерних випробуваннях, здійснених КНДР. Комплекс був закритий у 2007 році в рамках угоди з США, проте згодом деякі його елементи відновили роботу.

Дивіться також: Українці покращили американський антиміноментний комплекс

Українці покращили американський антиміноментний комплекс. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00


XS
SM
MD
LG