Спеціальні потреби

США готові запровадити нові санкції проти Росії


Представник Білого дому Джош Ернест

Адміністрація Барака Обами заявила про готовність накласти додаткові санкції на Росію, якщо Москва не вдасться до кроків для деескалації кризи в Україні. Проте Білий дім повідомив, що запровадження санкцій відстрочено на час пошуків об’єднаної підтримки з боку європейських та американських продуцентів для таких заходів.

Представник Білого дому Джош Ернест – виступаючи в середу – сказав, що нові санкції будуть скеровані проти банків, енергетичного і оборонного секторів, якщо Москва не припинить постачання через кордон військової техніки і бойовиків до України.

В Брюсселі державний секретар США Джон Керрі заявив міністрам закордонних справ країн НАТО, що російський президент Володимир Путін мусить закликати проросійських сепаратистів у східних районах України, щоб вони склали зброю. Він також закликав російського лідера до «повної відданості мирному процесу і стабільності в Україні».

Погроза нових санкцій надійшла в час, коли лідери американських ділових кіл ведуть кампанію проти односторонніх санкцій, твердячи, що вони завдадуть шкоди американським інтересам і можуть спричинити втрату робочих місць у США.

XS
SM
MD
LG