Спеціальні потреби

ЄС може розглянути нові санкції проти Росії наступного тижня


Франк-Вальтер Штайнмаєр
Франк-Вальтер Штайнмаєр
У ході саміту наступного тижня лідери Європейського Союзу можуть обговорити питання про введення нових санкцій проти Росії в контексті ситуації, що погіршується в Україні.

Про це повідомив у вівторок міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який знаходиться в Прибалтиці.

«Можливо, на наступній зустрічі глав європейських держав і урядів дебати продовжаться», – заявив він на прес-конференції в Талліні після переговорів з міністрами закордонних справ Естонії, Латвії та Литви.

ЄС чітко визначив, за яких умов економічні та дипломатичні санкції проти Москви будуть посилені, сказав Штайнмаєр, але в ході переговорів з міністрами країн Балтії їм не вдалося досягти ясного розуміння, чи виникла вже відповідна ситуація.

«Якщо відповідальність за дестабілізацію обстановки на Україні несе Росія, то тоді подальші дії неминучі, – сказав він. – Але ми не дійшли остаточного висновку, що вже перебуваємо в такій ситуації».

Провал переговорів про постачання газу між Києвом і Москвою, що проходили за посередництва ЄС, показав, що «ми ще далекі від політичного врегулювання української кризи», – додав німецький міністр.

Це, а також знищення українського військово-транспортного літака проросійськими сепаратистами є «реальним кроком назад у зусиллях з врегулювання кризи», – сказав Штайнмаєр.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG