Спеціальні потреби

ЄС виділяє 500 мільйонів євро макрофінансової допомоги Україні


У вівторок Європейська комісія від імені ЄС виділила Україні 500 мільйонів євро - перший кредитний транш з нової програми макрофінансової допомоги для країни.

Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

«Європейський Союз надає надважливу допомогу зусиллям України у розв'язання її головних економічних проблем. Сьогоднішній транш є наступним конкретним виявом європейської солідарності з українським народом», – заявив віце-президент Європейської комісії з економічних і монетарних справ Оллі Рен.

«Сьогоднішній транш є наступним конкретним виявом європейської солідарності з українським народом» -, заявив Рен.

«Макрофінансова допомога ЄС доповнить ресурси від Міжнародного валютного фонду (МВФ) та інших донорів у контексті стабілізації та програми реформ, започаткованої нещодавно українською владою за допомоги МВФ. Також вона спрямована на зменшення короткострокового дефіциту платіжного балансу та вразливості фінансово-бюджетної сфери країни», - зазначили в ЄС.

«Макрофінансова допомога ЄС доповнить ресурси від Міжнародного валютного фонду та інших донорів у контексті стабілізації та програми реформ, започаткованої нещодавно українською владою за допомоги МВФ. Також вона спрямована на зменшення короткострокового дефіциту платіжного балансу та вразливості фінансово-бюджетної сфери країни», – зазначили в ЄС.

Загальна підтримка України Євросоюзом у рамках макрофінансової допомоги складає понад півтора мільярда євро. Як зазначається у повідомленні Представництва ЄС в Україні, після виділення сьогоднішнього траншу залишається ще мільярд євро. Ця підтримка є частиною ширшого пакету допомоги Україні, про який Європейська комісія оголосила 5 березня, а лідери ЄС підтримали під час саміту Євросоюзу, який відбувся наступного дня, 6 березня.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG