Спеціальні потреби

Національний демократичний інститут про Україну напередодні виборів


За виборами в Україні спостерігатиме делегація Національного демократичного інституту (NDI) на чолі з колишньою державним секретарем США Мадлен Олбрайт.

Своїми спостереженнями та висновками члени делегації поділяться на спеціальній прес-конференції, запланованій у Києві на понеділок 26 травня. В опублікованій напередодні заяві інституту, його експерти поділяють передвиборчу ситуацію в країні на три категорії.

У результаті окупації Криму Росією, говориться у заяві, мешканці півострова не мають можливості голосувати. У Донецькій та Луганській областях, виборчій процес вже порушено та існує серйозна загроза погіршенню ситуації у день виборів, зазначають експерти NDI.

Однак, пишуть вони, на решті території України, яка покриває понад вісімдесят відсотків зареєстрованих виборців, підготовка до виборів проходить досить добре. У таких умовах, надзвичайно важливо аби українці, причетні до виборів, доклали усіх зусиль та за підтримки міжнародної громадськості подолали усі перешкоди для створення умов для максимального волевиявлення у день виборів, підкреслюють експерти Національного демократичного інституту.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG