Спеціальні потреби

Після доповіді США про НЛО, у Демократичній партії пообіцяли секретні слухання, інші ставляться до документу менш серйозно


На фото: Липень 2019-го року, вивіска готелю Little A'Le'Inn, у містечку поблизу військової бази Зона Area 51 ВПС США, яка стала популярним елементом історій про прибульців та уряд США
На фото: Липень 2019-го року, вивіска готелю Little A'Le'Inn, у містечку поблизу військової бази Зона Area 51 ВПС США, яка стала популярним елементом історій про прибульців та уряд США

Урядова доповідь США про "непізнані повітряні феномени", тобто про НЛО, передбачувано викликала жваву реакацію.

Реагуючи на доповідь, конгресмен-демократ Адам Шифф заявив, що пізніше цього року у Палаті представників Конгресу США буде проведено таємний брифінг з приводу документу. Законодавець також відзначив, що оприлюднення доповіді відбувається у час, "коли стало все більш очевидно, що НПФ не є рідкісним випадком і нашому уряду необхідний єдиний підхід для збору, аналізу та вірного розуміння цих доповідей". Шифф також закликав розглядати питання пов'язані із феноменом "без забобонів".

"Доповідь про НЛО оприлюднено. Її наслідки значні. НЛО, як ми тривалий час знали, існують, не піддаються звичайним поясненням, і доки не буде відомо більше, вони становлять серйозну згарозу національній безпеці США", - твітує колишній високопосадовець Пентагону Крістофер Меллон.

На всі сприйняли доповідь, яка зайняла всього 9 сторінок, серйозно

Популярний мобільний додаток для вивчення іноземних мов Duolingo спробував використати оприлюднення доповіді для реклами. На своїй сторінці у Twitter компанія опублікувала картинку поля і витисненим на ньому закликом англійською завантажувати додаток. Кмітливі коментатори тут таки вказали, що прибульці не змогли би зрозуміти цю фразу, якщо їм справді бракує знань мов, які використовують люди.

Виконавчний редактор американського видання Defense One звертає увагу на те, що доповідь містить заклик до збільшення фінансування для досліджень феномену НПФ. "Сміюсь. Велика урядова доповідь про НЛО закінчується наступним: нам треба більше грошей 100%", - кепкує медійник.

Критики адміністрації Байдена ще до оприлюдення доповіді заявляли, що інтерес уряду до теми буцімто можна пояснити спробами відволітки громадськість від реальних проблем.

"А пригадуєте, як адміністрація Байдена настільки не справлялась (в оригіналі вжито лайку - прим. ГА), що навіть заявила, що НЛО існують...", - твітує американський комік, прихильник Дональда Трампа Тім Янг.

Раніше Офіс Директора національної розвідки США опублікував доповідь з підсумками наявної інформація про НЛО - «Попередня оцінка: Непізнаний повітряний феномен».

У доповіді підготовленей на вимогу законодавців США, зібрані дані за період з листопада 2004 по березень 2021 року: за цей період часу було отримано 144 повідомлення про появу неопізнаних повітряних феноменів (НПФ), в 80 з цих випадків застосовувалися різні технічні та електронні системи спостереження.

Згідно з висновками доповіді, «більшість НПФ імовірно є фізичними об'єктами», оскільки вони спостерігалися за допомогою різних систем, включно з сенсорами, радари та ін.

Оглядачі звертають увагу, що доповідь вказує на відсутність доказів зв'язку феномену із позаземним життям, чи технологічним проривом іноземних супротивників, але при цьому не виключає такої можливості.

Як вказує доповідь, в обмеженій кількості випадків НПФ здійснювали незвичайні польоти, однак ці спостереження слід перевірити ще раз, тому що причиною могли бути помилки приладів або спостерігачів.

«Можливо є численні типи НПФ, що вимагають різних пояснень. (...) НПФ безумовно являють проблему для безпеки польотів і виклик для національної безпеки США (...), якщо це платформи, що використовуються іноземним суперником », - йдеться в доповіді.

У статті використано матеріал Російської служби "Голосу Америки".

Дивіться також: З гумором і оптимізмом: українська блогерка з Каліфорнії розповідає про "мамські будні" та життя у США

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG