Спеціальні потреби

КНДР припинила працю військової гарячої лінії з Південною Кореєю


На Корейському півострові збільшується напруження. Північна Корея повідомила, що вона розірвала військову гарячу лінію, яка служила останнім засобом зв’язку з Південною Кореєю.

Офіційне Центральне агентство новин КНДР заявило в середу, що офіційні особи надіслали повідомлення Сеулу, в якому наполягали, що зв’язок уже не є необхідним, оскільки «в будь-який момент може розпочатися війна».

Таке повідомлення зроблено також по державному телебаченню.

Південнокорейське Міністерство з питань об’єднання повідомило Голосу Америки, що воно підтвердило інформацію про припинення телефонного зв’язку у спільному індустріальному комплексі в Кесонгу, що розташований недалеко на північ від демілітаризованої зони.

Північна Корея і в минулому припиняла працю військової гарячої лінії, в результаті чого в індустріальному комплексі в тупику залишалися південнокорейські робітники. Поки що невідомо, який вплив останнє рішення матиме на працю індустріального комплексу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG