Спеціальні потреби

Північна Корея повідомила про готовність до запуску балістичної ракети


Прес-конференції заступника голови космічного агентства КНДР у Пхеньяні
Прес-конференції заступника голови космічного агентства КНДР у Пхеньяні

Північна Корея повідомила у вівторок про закінчення підготовки до запуску ракети, що зустрілося з відвертим осудом з боку міжнародної громадськості.

Заступник директора космічної програми КНДР заявив репортерам у Пхеньяні, що ракета вже готова до запуску, що може відбутися вже в четвер. Міжнародних журналістів, включно з репортером Голосу Америки, в неділю взяли до стартового майданчика, щоб показати ракету.

На прес-конференції заступник директора космічного агентства КНДР відкинув звинувачення, що запуск супутника насправді є випробуванням можливостей балістичної ракети. Він також наполягав, що немає жодної небезпеки, що уламки ракети впадуть на населені райони, кажучи, що перший ступінь ракети впаде у море за 180 кілометрів від Філіппін.

У вівторок вранці Сполучені Штати і Південна Корея підтвердили свою відданість справі оборони Південної Кореї перед лицем планованого запуску, який названо «серйозною провокацією».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG