Спеціальні потреби

Північна Корея провела великомасштабні військові навчання


У понеділок на Корейському півострові збільшилося напруження. Північна Корея оприлюднила відеозапис великомасштабних військових навчань, а Південна Корея звинуватила Пхеньян у використанні планованого запуску супутника як претексту для випробування ракети-носія для ядерної зброї.

На північнокорейському відеоролику видно, як Кім Чен Ин зустрічається з військовослужбовцями і спостерігає за перебігом навчань сухопутних, військово-морських і повітряних сил. На відео показано, як у морі вибухають уражені кораблі, солдатів, що запускають ракети, і літак, який вибухає в повітрі.

Оприлюднення відеозапису збіглося в часі з повідомленням Північної Кореї у п’ятницю, що в середині квітня вона запустить на орбіту супутник для мирних цілей.

Після ранкової зустрічі міністрів закордонних справ і безпеки за участі президента Лі Мен Бака, представник президента Південної Кореї охарактеризував планований КНДР запуск супутника як «велику провокацію».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG