Спеціальні потреби

Суд: Мушарраф мусить відповідати перед правосуддям


Колишній президент Пакистану Первез Мушарраф
Колишній президент Пакистану Первез Мушарраф
У Пакистані суд наказав колишньому президенту Первезу Мушаррафу з’явитися до суду, щоб відповідати за звинуваченням у державній зраді, незважаючи на хворобу, яка унеможливила йому прибути на попередні слухання.

Після ознайомлення з медичними документами, судді винесли рішення в четвер, що 70-річний Мушарраф, який зараз перебуває у військовій лікарні, мусить з’явитися в суді на слухання 16 січня.

Як повідомлено, в колишнього генерала виникла проблема з серцем, коли він був у дорозі до суду в Ісламабаді тиждень тому, і його негайно було перевезено до лікарні в недалекому Равалпінді. Лікарі встановили, що в нього вінцева хвороба.

Це вже втретє, що Мушарраф не з’явився на слухання в суді. Його раніші дві спроби були скасовані після того, як офіційні особи заявили, що на дорозі з його дому до суду знайдено вибухові пристрої.

Прокуратура і деякі засоби масової інформації висловили здогади, що ймовірні проблеми із здоров’ям, це спроби уникнути звинувачення. Якщо Мушаррафа визнають винним, йому загрожує смертна кара або ув’язнення.

Звинувачення стосується справи запровадження надзвичайного стану у 2007 році, тобто за рік до його відставки. Мушарраф заперечує, що зробив щось невідповідного, але каже, що хоче залишитися в країні, щоб домогтися скасування звинувачень.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG