Спеціальні потреби

Мубарак залишиться під вартою, хоча виграв апеляційну справу


У Єгипті апеляційний суд доручив звільнити з-під арешту колишнього президента Госні Мубарака, якого звинувачено у причетності до вбивства демонстрантів. Проте він залишиться під вартою на підставі звинувачень у корупції.

Адвокат Мубарака хотів, щоб підсудного звільнити на основі того, що колишній президент, якому 84 роки, вже два роки позбавлений волі без судового вироку, що перевищує максимальний термін тимчасового утримання.

Судове засідання було перерване несподівано в суботу, коли суддя назад передав справу на розгляд апеляційного суду. Торік Мубарака було засуджено до довічного ув’язнення, але пізніше інший суд скасував цей вирок.

Засудження Мубарака зосереджувалося на тому, що він не зміг захистити протестувальників під час повстання, в результаті якого його було усунуто від влади.

Проте йому загрожують нові окремі звинувачення, які будуть підставою для його засудження на термін ув’язнення. В цю пору Мубарак перебуває у військовій лікарні в передмісті Каїра. Його адвокати кажуть, що він терпить від різних недуг.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG