Спеціальні потреби

П’ятницький та Вільямс про питання Угоди України з ЄС


В українському уряді не виключають, що за ті кілька днів, які лишилися до саміту у Вільнюсі, рішення про паузу в євроінтеграції ще може бути переглянуте. Про це сказав Голосу Америки урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П’ятницький:

«Ми завжди сподіваємося до останнього моменту, що буде позитивний розвиток. І взагалі те, що між Україною і Європейським Союзом сьогодні набагато більше, ніж просто Угода, тобто відносини розвиваються в багатьох сферах. І я думаю, що ми не можемо втратити те, що було напрацьовано за останні 5 років, і той ступінь довіри, взаєморозуміння. Тому я думаю, що навіть якщо це не буде підписано у Вільнюсі, то це питання найближчого часу для того, щоб оформити підписання Угоди, над якою ми працювали стільки років».

А тим часом західна бізнесова спільнота висловлює розчарування рішенням українського уряду призупинити підписання Угоди. Про це сказав Голосу Америки президент Американсько-української ділової ради Морґан Вільямс:

«Міжнародна бізнесова спільнота дуже розчарована рішенням, прийнятим минулого тижня. Наскільки мені відомо, західні компанії уже перебували «на низькому старті», очікуючи підписання цієї Угоди як сприятливої для розвитку бізнесу в Україні. І тому зараз ми в ситуації замішання. Ми сподіваємося, що все-таки може бути знайдений якийсь спільний ґрунт, якась спільна згода. І принаймні – що переговори, які досі велися, можуть тривати, навіть якщо підписання не відбудеться».

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG