Спеціальні потреби

У результаті обстрілу українського коксохімічного заводу загинув робітник


Найбільша сталеливарна компанія України «Метінвест» повідомила в п’ятницю, що один з її співробітників був убитий, і двоє отримали поранення в результаті інтенсивного обстрілу її коксохімічного заводу в Авдіївці на сході України. За заявами компанії, заводу і його транспортній інфраструктурі завдано матеріальних збитків.

Авдіївський коксохімічний завод, один з найбільших у Європі, знаходиться на території, контрольованій урядовими військами, але недалеко від лінії фронту. Українські військові звинувачують сепаратистів в атаках на цей район після набуття чинності угоди про припинення вогню в лютому.

«Це найпотужніший обстріл після проголошення перемир’я і відведення важкого озброєння», – йдеться в заяві «Метінвесту», випущеному в п’ятницю.

У результаті обстрілу завод не може відправляти готову продукцію і отримувати сировину, через що обсяги виробництва були знижені.

Завод виробляє 40 відсотків українського коксу, і будь-які перебої з поставками продукції або постачанням заводу загрожують виробництву на сталеливарних підприємствах країни.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG