Спеціальні потреби

Перезавантаження відносин РФ і США абсолютно неможливе - Медведєв


Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що провести нове перезавантаження російсько-американських відносин «абсолютно неможливо».

Крім того, коментуючи вересневий виступ Барака Обами в ООН, в якому він заявив, що Росія представляє глобальну загрозу, глава російського уряду стверджував, що слова лідера США в ООН стали наслідком «аберації в мізках».

Ну, яке тут може бути перезавантаження?
Дмитро Медведєв

«Дуже сумно, що президент Обама, виступаючи з трибуни Організації Об'єднаних Націй і перераховуючи загрози ... або виклики, які стоять перед людством, на перше місце поставив відповідну хвороба - лихоманку Ебола, на друге місце - Російську Федерацію, і лише на третє місце -«Ісламську державу». Мені навіть не хочеться це коментувати, це сумно, це якась аберація в мізках», - заявив він в інтерв'ю американській телекомпанії CNBC, яке вийшло в ефір у середу.

Журналіст телекомпанії запитав Медведєва про можливість нового «перезавантаження» відносин між Вашингтоном і Москвою після протистояння, яке виникло у зв'язку з ситуацією в Україні. За останні місяці США запровадили санкції проти фінансового, оборонного та енергетичного секторів Росії, а Росія у відповідь заборонила імпорт низки м'ясних, рибних і молочних продуктів з США та ЄС.

Відповідь Медведєва була категоричною: «Абсолютно неможливо».

«Давайте говорити прямо, не ми ці санкції придумали, їх придумали наші партнери по міжнародному співтовариству, - продовжив він. - Ми, безумовно, ці санкції переживемо. У мене немає ніяких сумнівів, що через деякий час ці санкції випаруються ... але те, що вони завдали шкоди нашим відносинам, ніякого сумніву немає».

Не ми ці санкції придумали, їх придумали наші партнери по міжнародному співтовариству
Дмитро Медведєв

«Ну, яке тут може бути перезавантаження? Потрібно відгребти від цього всього, повернутися до нормальної позиції, хоча б до нульової позиції, а вже тільки після цього міркувати, як ми будемо розвивати відносини в майбутньому», - сказав російський прем'єр.

Ідея «перезавантаження» виникла в 2009 році, коли Медведєв (тоді президент Росії) і адміністрація Обами висловили бажання відбудувати російсько-американські відносини, які погіршилися при адміністраціях Джорджа Буша-молодшого і Володимира Путіна.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG