Спеціальні потреби

Ганьба нам, якщо ми не можемо захистити Україну – Джон Маккейн


Джон Маккейн
Джон Маккейн

Авторитетний сенатор США Джон Маккейн розкритикував рішення президента Обами не надавати Україні військової допомоги. Про це сказано на сайті законодавця.

«Це ганьба, що адміністрація [президента США – ред.] досі відмовляється надати Україні військову допомогу, яку вона відчайдушно потребує після того, як українську землю розчленував президент Путін і окупували російські війська. Україна бореться, щоб захистити свій суверенітет і територіальну цілісність, і, як сказав президент Порошенко в своєму зверненні до Конгресу, «ніхто не може виграти війну з ковдрами», - сказав Маккейн.

Сенатор-республіканець закидає президенту Обамі нехтування демократичними цінностями та нерозуміння усієї загрози, яку становить Росія.

«Президент Обама намагався виправдати свою відмову надати Україні бойову зброю, заявивши, що події в Україні не становлять прямої загрози США. Утім, як президент Порошенко також зазначив цього тижня у Вашингтоні, криза в Україні – це не лише про Україну. Російська агресія загрожує порядку в усьому світі та засадам Європи, вільної та в мирі, для досягнення чого так багато робили США та наші партнери після Другої світової війни».

Джон Маккейн попереджає, що в разі продовження пасивної політики США щодо українського питання, світ перестане довіряти Сполученим Штатам, які претендують на глобальне лідерство.

Президент Обама намагався виправдати свою відмову надати Україні оборонні озброєння, заявивши, що події в Україні не становлять прямої загрози США
Джон Маккейн, сенатор США

«Якщо ми тепер відмовляємось дотримуватись наших принципів і цінностей, під загрозою опиниться не лише довіра до американського лідерства у світі, але це також стане небезпечним сигналом від нас іншим диктаторам і агресорам, які думають, що вони можуть поставити світ на коліна».

Сенатор, який балотувався в президенти США у 2008 році, але програв Бараку Обамі, тепер нагадує своєму опонентові про американські цінності:

«Сполучені Штати мають зобов'язання перед цінностями, які для нас є дорогі, допомагати людям, які захищають свою свободу і свої країни від агресії тиранів. Ганьба нам, якщо ми не в змозі жити за цими принципами і забезпечити Україні необхідну їй допомогу».

Дивіться: США зроблять все, щоб захистити союзника - американські законодавці

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG