Спеціальні потреби

Заява Джона Маккейна про американсько-російські відносини


Сенатор Джон Маккейн
Сенатор Джон Маккейн

Республіканський сенатор Джон Маккейн, який є головою Комітету Сенату з питань збройних сил, опублікував сьогодні (15 листопада) наступну заяву про відносини між США і Росією:

«Володимир Путін знову приєднався до Башара Асада в його варварській війні проти сирійського народу, відновив масштабні російські повітряні й ракетні удари в Ідлібі і Гомсі. Незабаром може статися чергова жорстока атака на місто Алеппо».

«У зв’язку з переходом президентської влади в США до нової адміністрації, Володимир Путін сказав останніми днями, що він хоче поліпшити відносини зі Сполученими Штатами. Ми повинні довіряти таким заявам настільки, наскільки й іншим заявам, зробленим колишнім агентом КДБ, який завів свою країну в тиранію, вбиваючи своїх політичних супротивників, напав на своїх сусідів, погрожував союзникам Америки і намагався вмішатися у вибори в Америці».

«Остання спроба адміністрації Обами «перезапустити» відносини з Росією завершилися вторгненням Путіна в Україну та військовим втручанням на Близькому Сході. Принаймні, ціною іншого «перезапуску» буде співучасть Путіна і Асада в бійні сирійського народу. Це неприйнятна ціна для великої нації. Америка була на висоті своєї величі тоді, коли ми стояли на боці тих, хто бореться з тиранією. Саме там, де ми повинні стояти знову».

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG