Спеціальні потреби

Міністр оборони США прибув до Китаю для розмов про взаємні військові відносини


Церемонія привітання міністра оборони США в Пекіні. Зліва - Фенхе, справа - Маттіс
Церемонія привітання міністра оборони США в Пекіні. Зліва - Фенхе, справа - Маттіс

Міністр оборони Сполучених Штатів Джеймс Маттіс перебуває в Пекіні для розмов з китайським колегою серед посилення напруження у відносинах між обома країнами з приводу дипломатичних, військових і економічних проблем.

У середу Маттіс заявив китайському міністрові оборони Вей Фенхе, що військові відносини між Вашингтоном і Пекіном надзвичайно важливі для ширших відносин між обома країнами та що він очікує «відкритого і щирого діалогу» з Веєм.

Візит Маттіса затьмарений незадоволенням Китаю з приводу рішення президента Трампа накласти величезні митні тарифи на китайські товари, що спонукало КНР відреагувати своїми тарифами на американські товари. Інша проблема – це збільшення Китаєм військової присутності в Південно-Китайському морі.

Міністр Маттіс відкликав вислане раніше на адресу Китаю запрошення до участі в багатонаціональних навчаннях у Тихому океані.

Дивіться також: У США загострюється ситуація щодо наслідків тарифної війни

У США загострюється ситуація щодо наслідків тарифної війни. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG