Спеціальні потреби

Глава Пентагону наголосив на готовності Китаю вирішувати проблему КНДР


Міністр оборони США Джим Маттіс
Міністр оборони США Джим Маттіс

Однак на форумі в Сінгапурі Джим Маттіс засудив дії Пекіна в Південно-Китайському морі


У суботу на регіональному форумі з питань безпеки в Сінгапурі міністр оборони США Джим Маттіс привітав готовність Китаю працювати разом з міжнародною спільнотою щодо вирішення північнокорейської проблеми. У той же час, він назвав проведену Китаєм мілітаризацію штучних островів у Південно-Китайському морі і нехтування міжнародним законодавством - неприйнятним.

«Ми не можемо прийняти дії Китаю, які завдають шкоди інтересам міжнародного співтовариства і підривають заснований на правилах світовий порядок, від якого виграють усі присутні на форумі країни, включаючи, і особливо, Китай», - сказав Маттіс в своїй промові на саміті «Діалог Шангрі-Ла». За його словами, незважаючи на те, що конкуренція між двома найбільшими економіками світу неминуча, це не означає, що не можна запобігти конфліктам.

На саміті міністр оборони завив, що США вітають прихильність Китаю до спільного співробітництва, щоб переконати Північну Корею відмовитися від ядерної зброї. Він також високо оцінив політику Китаю щодо денуклеаризації Корейського півострова, зазначивши, що таку ж позицію займають США, Японія і Південна Корея.

Маттіс приїжджає в регіон вже вдруге з моменту вступу на посаду. В ході візиту він зосередив увагу на зміцненні зв'язків з союзниками і налагодженні відносин з новими партнерами в азійському регіоні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG