Спеціальні потреби

90% американців у липні одягали маски - опитування


На фото: Маска на копії статуї Свободи у Лас-Вегасі, штат Невада
На фото: Маска на копії статуї Свободи у Лас-Вегасі, штат Невада

За даними опитування Morning Consult, яке було проведено наприкінці липня, понад 90% відсотків американців того місяця одягали маски під час перебування у громадському просторі, наприклад, у магазинах, парках, тощо. При цьому 76% опитаних заявили, що прикривали обличчя в усіх випадках, і 16% - що одягали маски "іноді". Для порівняння, на початку квітня, половина опитаних заявляли, що носять маски, і 26% - що носять їх завжди.

"На тлі зростання кількості захворювань на коронавірус в останні тижні, зросла і кількість штатів та компаній, які забов'язують носити маски. Понад половина штатів США зробили носіння масок обов'язковим до певної міри", - відзначає Morning Consult, - "Хоча президент Дональд Трамп не зробив носіння масок обов'язковим для всієї країни, він порекомендував американцям носити маски у громадському просторі, хоча противився цьому протягом перших кількох місяців пандемії.

За даними університету Джонса Хопкінса, у США за липень було зареєстровано понад 25 тисяч смертей пов'язаних із коронавірусом. Повідомляється про понад 1.8 мільйони нових випадків хвороби, а загальна їх кількість сягнула понад 4.5 мільйонів. Як відзначає видання The Washington Post, кількість нових випадків захворювання у липні є найбільшою за час пандемії.

Дивіться також: Чи отримають цього року підтримку американських благодійників українські установи?

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG