Спеціальні потреби

Міжнародні організації розглядають питання про надання допомоги Малі


В Брюсселі відбуваються наради представників міжнародних організацій і офіційних осіб з Малі для обговорення зусиль з метою стабілізації становища в країні. У результаті наступальної кампанії французьких і малійських військ встановлено контроль над головними містами в північних районах Малі.

У нарадах бере участь приблизно 45 делегацій, серед іншого із Сполучених Штатів, Європейського Союзу, Африканського Союзу і Економічного співтовариства країн Західної Африки.

Вони обговорюють гуманітарні питання, права людини, а також політичний процес у Малі, де після торішнього державного перевороту розпочалася політична криза. Тимчасовий президент Діонкунда Траоре хоче провести нові вибори у липні.

Одним з головних питань є також поступ у процесі, в ході якого війська африканських країн переберуть на себе обов’язки від французьких військ, які вже три тижні ведуть бої з ісламськими екстремістами на півночі Малі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG