Спеціальні потреби

Французькі та малійські війська закріплюють безпеку в колишньому опорному пункті ісламістів


Малійські війська, підтримувані французьким експедиційним корпусом, закріплюють безпеку в місті Кідаль, яке було останнім важливим опорним пунктом ісламських екстремістів у північному регіоні країни.

Представники збройних сил заявили в п’ятницю, що ісламські повстанці залишили місто, яке розташоване біля кордону з Алжиром. Як вважається, вони знайшли пристановище у навколишніх горах і в пустелі.

Представник Економічного співтовариства країн Західної Африки (ECOWAS) заявив, що перший етап міжнародної операції в Малі близький кінця. В інтерв’ю Голосу Америки політичний директор співтовариства Абдель Фато Муса заявив, що регіональні військові сили – відомі як Очолена Африкою міжнародна місія підтримки Малі (AFISMA) – розгортаються у звільнених північних регіонах країни.

В суботу до Малі прибуде з візитом президент Франції Франсуа Олланд. Три тижні тому французькі війська прибули до Малі, щоб помогти малійцям відбити наступ ісламістів і визволити зайняті ними території. У заяві президентської канцелярії сказано, що Олланда супроводжуватимуть міністри оборони і розвитку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG