Спеціальні потреби

Футуристичні магазини без кас і продавців – нова мета Amazon


Магазин Amazon Go
Магазин Amazon Go

Платити за придбане доведеться і у футуристичному магазині

Компанія Amazon розглядає можливість відкрити магазини без кас і продавців в аеропортах. На це вказують офіційні документи Amazon та джерела інформаційної агенції Reuters. Компанія, яка розпочала свою діяльність як онлайн-магазин книг, зараз є найбільшим роздрібним торгівцем онлайн.

Протягом декількох місяців компанія розширює мережу крамниць Amazon Go, де клієнти сканують свої смартфони на вході в турнікет, а потім камери ідентифікують те, що вони беруть із полиць. Коли покупці закінчують робити покупки, вони просто виходять із магазину, а Amazon стягує оплату з кредитної картки клієнта.

Перший супермаркет без кас та черг Amazon Go відкрився у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Перший супермаркет без кас та черг Amazon Go відкрився у США

З січня Amazon відкрив сім магазинів для громадськості: у Чикаго, Сан-Франциско та рідному для компанії місті Сіетл. Головним чином ці магазини обслуговують працівників прилеглих офісів, які поспіхом купують обід.

Amazon розглядає основні аеропорти США на предмет відкриття нових магазинів. В окремих випадках компанії необхідно пройти конкурсний відбір, який визначить, чи відкриються магазини у певних аеропортах. Проте якщо Amazon це вдасться, це істотно допоможе популяризувати бренд, адже щорічно через основні американські аеропорти проходять сотні мільйонів мандрівників.

Дивіться також: Від новітніх технологій – до святкового маркетингу: огляд

Від новітніх технологій до святкового маркетингу: найцікавіші новини вихідних в огляді. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG