Спеціальні потреби

Нокаутувати Ломаченка обіцяє боксер, який тролить українця у Twitter


У 2013-му цей боксер розбив зіркові мрії популярного агресивного боксера Ноніто Донера, кар'єрою якого опікувалась та ж компанія, яка сьогодні "веде" українця Ломаченка

... фани можливо хочуть кращих суперників

Останній двобій українця Василя Ломаченка показав менший рейтинг, ніж очікувалось. На це звертає увагу американський спортивний журналіст Марк Коппінґер, який працює в авторитетному виданні Ring Magazine та має право голосу у відборі боксерів до т.з. "Зали слави боксу".

"Рейтинг вечора боксу Ломаченко Марріага на каналі ESPN: 10-12 на каналі ESPN2 мав аудиторію 250 000. Головний поєдинок вечора - 750 000. Можливо на кількість глядачів вплинула зміна каналів", - твітує Коппінґер.

Більшість учасників опитування каналу BoxNation хочуть, щоб українець зустрівся із американським боксером Майкі Гарсією, або кубинцем Гільєром Рігондо

Канал ESPN на якому пройшов останній поєдинок Ломаченка доступний американським глядачам у т.з. "базовому пакеті" кабельного телебачення. Раніше бої Ломаченка транслювались на каналі HBO, де попередній поєдинок українського боксера дивились у прямому ефірі 800 000 осіб, що у тому випадку називали дуже серйозною цифрою.

Промоутери українця відзначали, що перехід на ESPN мав би розширити популярність Ломаченка та відкрити його талант ширшій аудиторії. Повідомляєтсья, що глядачі у США отримували невірну інформацію про час початку вечора боксу.

Журналіст також зауважив, що причиною меншої глядацької аудиторії поєдинку може бути і бажання уболівальників бачити Ломаченка у поєдинках із сильнішими супротивниками.

"Думаю, що плутанина із початком вечора бокса на каналі ESPN 2 вплинула на погані рейтинги, але також і те, що поєдинок відбувається літом, у мертвий сезон. Окрім того, фани можливо хочуть кращих суперників", - твітує Коппінґер.

Чимало фанатів боксу на Заході висловили свою позицію щодо того, хто має стати наступним суперником українця в онлайн опитування влаштованого британським спортивним каналом BoxNation.

Більшість учасників опитування хотіли би, щоб українець зустрівся із американським боксером Майкі Гарсією, або кубинцем Гільєром Рігондо.

Про цікавість першого до поєдинку з українцем читайте тут.

Кубинець Рігондо вже тривалий час набивається у супротивники українцю

Кубинець Рігондо вже тривалий час набивається у супротивники українцю.

36-річний кубинець також є 2-разовим олімпійським чемпіоном, не має поразок на професійному ринзі, впевнено завойовував титули на професійному ринзі. Кубинець вже багато років не покидає умовний рейтинг "найкращих боксерів незалежно від вагової категорії", на верхівці якого чимало оглядачів зараз бачать саме українця Ломаченка.

Перепоною до популярності боксера серед широких мас називають його обережний стиль, який у публіки користується значно меншою повагою, ніж яскравий бокс українця.

У 2013-му цей боксер фактично розбив зіркові мрії популярного агресивного боксера Ноніто Донера, кар'єрою якого опікувалась та ж компанія, яка сьогодні "веде" українця Ломаченка

Між тим це не завадило кубинцю у 2013-му році фактично розбити зіркові мрії Ноніто Донера, кар'єрою якого опікувалась та ж компанія, яка сьогодні "веде" українця Ломаченка. Донер, якого вважали страшним нокаутером, маючи солідно перевагу над кубинцем у зрості, виглядав у бою з ним дуже невпевнено і нічого не міг протиставити боксеру.

Рігондо, який боксує на кілька вагових категорій нижче, вже давно викликає українця на бій. У серпні 2015-го (!) Ломаченко навіть пояснив, чому їх бій не відбувається.

В останній час Рігондо знову став активно добиватись бою і з цією метою активно "тролить" Ломаченка у соцмережах.

Не стримувався він і у ході бою українця проти Марріаги.

"Я вирублю цього хлопа", - твітував Рігондо у ході бою Ломаченка.

Проблема у тому, що він б'ється із тим, хто не б'є у відповідь, а я - буду!
Рігондо про Ломаченка

"Проблема не у тому, що Ломаченко не може битись. Ми всі знаємо, що він МОЖЕ! Проблема у тому, що він б'ється із тим, хто не б'є у відповідь, а я - буду!", - розвивав думку кубинський боксер.

Він також поіронізував з приводу інформації про порівняно невисокі рейтинги бою Ломаченка.

"Погані рейтинги? Справді? Чого б це?", - твітує кубинець, чиї поєдинки зазвичай викликають низький глядацький інтерес.

На заваді поєдинку Ломаченка та Рігондо зараз стоїть, як видається, нездатність сторін домовитись про умови. Ломаченко кілька разів називав Рігондо надто маленьким для себе; між тим останній поєдинок українця пройшов проти боксера, який заради бою піднявся на категорію вище.

Тим часом сторінка Рігондо у Twitter буквально рясніє кпинами в бік українця та його менеджементу, який на думку кубинця боїться, що поразка їх підопічного позначиться на їх заробітках.

Наприклад, кубинець заявляв, що Ломаченко віддає перевагу "водіям Uber", а не бою із ним. При цьому він мав на увазі популярне у США боксерське кліше, коли обраних в останній момент очевидно слабких супротивників називають "таксистами".

В іншому випадку Рігондо виставив на сторінку "фотожабу", яка зобразила Ломаченка у вигляді курки ("chicken" в англійські мові є синонімом боягуза - прим. ГА). Українець, за інформацією ЗМІ, не лишив креативи кубинця без уваги. Повідомлялось, що він заявив - Рігондо за жарти доведеться відповідати у ринзі.

Ломаченко після бою і Марріагою вже встиг сказати, що якби замість останнього у ринзі був Рігондо результат не змінився би.

А що думаєте ви? Розкажіть у коментарях.

Дивіться також: У Нью-Йорку сміття перетворюють на біогаз

У Нью-Йорку сміття перетворюють на біогаз. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Інше за темою

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG