Спеціальні потреби

LinkedIn пропонує нові можливості для роботи в США


Соціальна мережа LinkedIn, що слугує для формування професійного кола спілкування, розширила ресурси своєї внутрішньої платформи фрілансерів. Тепер мережа вільних найманців LinkedIn ProFinder охоплює всю територію Сполучених Штатів.

У своїй пілотній версії платформа охоплює 50 тисяч фрілансерів, що представляють 140 галузей. Фахівців було відібрано вручну, зважаючи на їхній високий експертний рівень і якісні рекомендації, – повідомляє представник компанії Вайбгав Ґуел.

LinkedIn ProFinder дозволяє клієнтам отримувати послуги дизайнерів, бухгалтерів, редакторів, агентів із нерухомості тощо. З часом список категорій зростатиме.

Поки що можливості пропонувати та шукати роботу через LinkedIn ProFinder доступні лише на території США, але соціальна мережа, яка зараз налічує майже півмільярда членів, продовжує розширюватися в глобальних масштабах.

На ринку фрілансу вже були великі гравці, коли LinkedIn у жовтні запустив нову платформу. Найбільшим конкурентом була і залишається компанія UpWork, яка також слугує посередником між фрілансерами та людьми, які потребують їхніх послуг. UpWork стягує з працівників 5-20% їхньої компенсації. LinkedIn наразі не має усталеної бізнес-моделі.

Дивіться також: PayPal розмірковує про початок роботи в Україні - голова ACC Україна

PayPal розмірковує про початок роботи в Україні - голова ACC Україна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:58 0:00

XS
SM
MD
LG