Спеціальні потреби

Шотландія звернулася до правителів Лівії з проханням про допомогу


Шотландія звернулася до правителів Лівії з проханням про допомогу
Шотландія звернулася до правителів Лівії з проханням про допомогу

Шотландія звернулася до тимчасових керівників Лівії з проханням допомогти розшукати людей, які можливо відіграли роль у бомбовому нападі у 1988 році на пасажирський літак, який здійснював рейс до США коли він вибухнув над шотландським містечком Локербі.

Шотландські органи влади повідомили у понеділок, що вони подали запит Національній перехідній Раді Лівії про надання їм письмових доказів та імен свідків у цій справі.

Абделя Бассета аль-Меґрахі притягнуто до судової відповідальності у Шотландії, і визнано винним в організації вибуху пасажирського літака авіакомпанії Pan Am. Його було засуджено до максимального 27-річного терміну позбавлення волі. Одначе, після 8 років ув’язнення, Меґрахі було звільнено з міркувань гуманності після того, як лікар заявив, що в нього смертельне ракове захворювання і, що його дні - лічені.

Шотландська влада каже, що під час судового процесу було виявлено, що Меґрахі не діяв самотужки і, що у нього були спільники. Формальне розслідування справи ніколи не закривалося.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG