Спеціальні потреби

Генсек НАТО позитивно оцінив вибори у Лівії


Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен привітав Лівію з проведенням парламентських виборів, називаючи їх «вражаючим кроком вперед» у процесі переходу країни до демократії.

У виданій у середу заяві, генсек Альянсу віддав належне як політикам, так і лівійцям, які взяли участь у перших вільних виборах у країні, які відбулися після повалення Муамара Каддафі.

Згідно з оприлюдненими у вівторок результатами голосування, Альянс національних сил, який очолює колишній прем'єр-міністр Перехідної національної ради Лівії Махмуд Джибріль, отримав 39 з 80 місць, виділених партіям. Таким чином, Альянс здобув перевагу над суперниками-ісламістами, які отримали лише 17 місць.

Крім того, в Національну асамблею Лівії, яка має 200 місць, потраплять десятки незалежних кандидатів.

У своїй заяві, Расмуссен пообіцяв підтримку НАТО кажучи, що Північноатлантичний союз готовий допомогти Лівії у створенні сучасних інститутів безпеки та оборони, - якщо уряд країни звернеться до нього з таким проханням.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG