Спеціальні потреби

Американські законодавці закликають уряд України помилувати Тимошенко


Конгресмен США Сандер Левін разом з колегами, співголовою української групи у Палаті Представників, Конгресменом Джимом Ґерлачом, Конгресменом Марсі Каптур, а також членом комітету Палати Представників з міжнародних відносин, підкомітету по Європі, Євразії та нових загроз, Конгресменом Білом Кіттінгом оприлюднили заяву з приводу Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною.

Як послідовні адвокати демократичної та економічної лібералізації України, ми вітаємо прогрес, який досягнула Україна на цей день. Ми також вітаємо намір України у найближчі тижні зробити заключні кроки, необхідні для асоціації з Європейським Союзом під час саміту Східного Партнерства у Вільнюсі у листопаді.

Ми переконані, що шляхом посилення двосторонніх відносин з ЄС і завдяки більшій економічній інтеграції та політичній співпраці, Україна зможе збудувати кращі відносини з нинішніми країнами-членами ЄС, а також їх трансатлантичними партнерами такими, як Сполучені Штати. Збудувати відносини, які базуються на спільних принципах демократії, верховенства права, позитивного урядування, правах людини та основних свобод. Ми віримо, що підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС буде і далі служити каталізатором демократичних реформ та реформ прав людини, економічного розвитку та поліпшення життя всіх українців.

Ми віримо, що ключовим кроком у напрямку здійснення цих реформ було б помилування і звільнення Юлії Тимошенко
Впродовж минулого року ми уважно спостерігали за зусиллями України виконати умови ЄС, необхідні для підписання цієї угоди. З наближенням дати початку Саміту Східного Партнерства у Вільнюсі, ми хочемо закликати обидві сторони продовжувати співпрацю та працювати над здійсненням усіх необхідних реформ, як на законодавчому рівні так і на практиці.
Ми відзначаємо значний прогрес, якого досягла Україна у певних напрямках, включаючи затвердження нового кримінально-процесуального кодексу, а також підтримуємо наступні суттєві кроки, які робить Україна у вирішенні критично важливих питань та у запроваджені реформ, необхідних для покращення її виборчої системи, урядування, а також системи правосуддя. Зокрема, ми віримо, що ключовим кроком у напрямку здійснення цих реформ було б помилування і звільнення колишнього Прем‘єр-Міністра України Юлії Тимошенко, що має відбутися на взаємно прийнятних умовах.

Підписання Угоди про Асоціацію з ЄС є важливою нагодою для України підтвердити свою відданість принципам демократії та правам людини і є належить до стратегічних інтересів України, ЄС і Сполучених Штатів. Ми пропонуємо нашу підтримку та сприяння Україні, яка у найближчі тижні робить заключні кроки на шляху до більш тісних та кращих відносин з ЄС.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG