Спеціальні потреби

Посол США: «Угода про асоціацію з ЄС відкриває перед Україною фантастичні можливості»


"Угода з ЄС відкриє Україні фантастичні можливості"
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

"Угода з ЄС відкриє Україні фантастичні можливості"

Суди мають виносити справедливі та послідовні рішення
Сполучені Штати активно підтримують підписання Україною Угоди про асоціацію і вільну торгівлю з Європейським Союзом.

Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, виступаючи у вівторок увечері на презентації щорічного аналітичного звіту Американської торговельної палати в Україні. Він сказав:

«Уряд США рішуче підтримує підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС та зміцнення її інституційних відносин з Європою. Ми розглядаємо Вільнюський саміт, що відбудеться наприкінці наступного місяця, як нагоду для України просуватися вперед на шляху до становлення сучасної європейської демократії з процвітаючою економікою».

​За словами посла, Угода містить ясні економічні вигоди та обіцяє фантастичні можливості для приваблення інвестицій. Проте аби капітал ринув в Україну, умови на місці мають покращитись, – сказав дипломат. Він нагадав про необхідність вирішити проблему захисту прав інтелектуальної власності:

«Критично важливим завданням на кілька наступних місяців має стати захист прав інтелектуальної власності. Це дасть велетенський поштовх зростанню інвестицій, інновацій і підприємництва. Український уряд слушно визначив вирішення проблеми пріоритетним завданням, і уряд США це вітає. Однак настав час перейти від добрих намірів до конкретних дій».

Посол США вражений підходом влади до угоди з ЄС
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:28 0:00
Джеффрі Пайєтт наголосив також на необхідності зміцнити верховенство права.

«Суди мають виносити справедливі та послідовні рішення, податківці – застосовувати закони однаково до всіх, і ситуацій, де бракує верховенства права, слід уникати. Адже це руйнує інновації, відохочує розширення існуючих бізнесів та прихід в країну нових», – заявив посол США.

Відео - найголовніше

Десяті роковини трагедії МН17. Наслідки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:22 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG