Спеціальні потреби

Галереї Лос-Анджелеса оживають вночі


Порожні частини міста перебирає мистецтво
Порожні частини міста перебирає мистецтво
Художник і власник однієї з галерей Нобору Мішіма показує картину каліфорнійського художника, натхненного азійською тематикою. А за кутом – Ґонзало Альґарате, який приїхав з Уругваю, показує свої скульптури:

«Для митця це як винагорода. Адже приємно, коли ти маєш нагоду показати свої роботи великій кількості людей», - говорить він.

Такі заходи приваблюють кілька тисяч людей. Центральна частина міста стає жвавішою. Колись порожні будинки тепер служать помешканнями для молодих професіоналів. Чимало митців живуть і працюють прямо тут. Народжений у Мексиці Міґель Осуна відкриває свою студію і демонструє роботи, на які його надихнули вулиці Лос-Анджелеса.

«Це зображення пейзажів, які бачиш краєм ока коли їдеш за кермом. Ти навіть не усвідомлюєш, що вони там», - говорить Міґель.

В іншій галереї виставлені текстильні вироби з усього світу, розповідає куратор Еллен Шіндерман:

«В основному тут Західна Європа і США. Але приємно, що ми маємо роботи навіть з Фінляндії».

Фотограф Джеймі Ітаґакі говорить, що мистецька прогулянка оживила центр міста:

«Дуже захоплююче. Центр міста ніби ожив».

І місяць за місяцем відвідувачі здивовані тим, наскільки живим і багатонаціональним стає центр Лос-Анджелеса ось такими вечорами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

XS
SM
MD
LG