Спеціальні потреби

США відповіли на «загадкові» атаки на своїх дипломатів на Кубі


Посольство США в Гавані
Посольство США в Гавані

Винесене шість місяців тому рішення про відкликання дипломатів стало постійнимСША зробили постійним рішення про скорочення числа дипломатів, які працюють на Кубі.

Півроку тому - після ймовірних атак з використанням ультразвукового випромінювання, через що істотно погіршилося здоров'я низки громадян США і Канади - число співробітників посольства США було скорочено на дві третини.

Згідно із законом, Державний департамент США зобов'язаний через шість місяців після відкликання дипломатів прийняти рішення: повернути їх назад або зробити скорочення персоналу постійним.

Держдепартамент поширив заяву, в якій повідомив, що посольство «продовжить роботу з мінімальною кількістю персоналу, необхідною для виконання ключових дипломатичних і консульських функцій». Американські дипломати в Гавані не зможуть привозити з собою сім'ї.

Крім того, Держдепартамент знову попередив американців про небезпеку подорожей на Кубу.

Держдепартамент також повідомив, що розслідування причин погіршення стану здоров’я американських дипломатів, симптомів захворювання та можливості здійснення «акустичних» атак - триває.

Дивіться також: Як у США реагують на заяви Путіна

Як у США реагують на заяви Путіна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG