Спеціальні потреби

Кремль: зустріч зятя Трампа із представниками російського банку - «звичайний бізнес»


Джаред Кушнер
Джаред Кушнер

У Кремлі заявляють, що не знали про контакти між представниками державного російського «Внєшекономбанку» і зятем президента США Джаредом Кушнером.

Водночас речник президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив 28 березня, що зустріч була частиною «рутинної бізнес-діяльності».

Пєсков заявив, що «були проведені десятки зустрічей і одна з них була з компанією Кушнера і з ним самим». «Це звичайний бізнес», – сказав речник Кремля.

За його словами, такі зустрічі не координуються з Кремлем і є «виключною прерогативою» менеджменту банку.

Напередодні комітет із розвідки Сенату США повідомив, що зять і чільний радник Дональда Трампа буде свідчити у розслідуванні щодо ймовірного втручання Росії у президентські вибори США 2016 року.

Видання The New York Times 27 березня повідомило, що Джаред Кушнер зустрічався із послом Росії Сергієм Кисляком після того, як Трамп переміг на листопадових виборах, а також, що Кисляк просив про ще одну зустріч, на яку Кушнер послав свого помічника.

Пізніше зять Трампа зустрівся із головою «Внєшекономбанку» Сергієм Горковим.

Речниця Білого дому Гоуп Гікс сказала, що зустрічі були «несуттєвими».

Кушнер, одружений із дочкою Трампа Іванкою, відповідав за іноземні контакти для обраного президента в перехідний період до його інавгурації 20 січня.

Дивіться також: Американські приватні компанії відновлюють програми професійної підготовки на зміну закордонним робочим силам

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG