Спеціальні потреби

4 причини, чому Україні вигідна перемога консерваторів на виборах у Канаді - активіст


Прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер
Прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер

Результати федеральних виборів у Канаді, які відбуваються сьогодні, будуть мати значний вплив на ставлення країни до "українського питання". Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив Ігор Козак, українсько-канадський активіст, офіцер НАТО у відставці.

"Україні потрібна допомога західного світу, щоб побороти російську агресію, кризу і продовжити будувати демократію в країні. Хто може це зробити? Як на мене – це Консервативна партія Канади", - розповів Козак.

1. Чинний прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер, очолюваний ним уряд та партія "Консервативна партія Канади" зайняли найпринциповіші позиції серед країн «Великої сімки» щодо України від самого початку Революції Гідності в Україні - вважає активіст.

Ми підтримуємо Консервативну Партію Канади, тому що ми бачимо, що це у них стабільна позиція щодо України, проукраїнська позиція
Українсько-канадський активіст

"Прем’єр-міністр Стівен Гарпер, по суті вигнав Путіна із «Великої вісімки». Його досягненням також можна назвати понад 700 мільйонів канадських доларів, які за останні півтора роки Канада надала Україні у різних формах допомоги: це і військова допомога, і гуманітарна допомога, і кредити", - поділився власною оцінкою Козак.

2. Активіст також нагадав про Договір щодо зони вільної торгівлі, який Канада підписала з Україною. Цей договір, за словами Козака, дозволить Україні поставляти значу кількість найменувань товарів до Канади без митного збору.

3. Позиція щодо України інших провідних партій Канади (Ліберальної, Нових демократів та Зелених та прихильників відокремлення Квебеку) є незрозумілою - вважає Козак.

Позиція противників канадських конесерваторів щодо України незрозуміла?

"Як на мене, вони Україною взагалі не цікавляться, за винятком певної передвиборчої риторики на свою користь. Ми взагалі не знаємо, що вони зможуть, чи не зможуть зробити для України", - розповів активіст.

4. "Ми підтримуємо Консервативну партію Канади, тому що ми бачимо, що вони мають стабільну, проукраїнську позицію і у своїй передвиборчій кампанії чітко вказали, що саме вони будуть робити для України в подальшому. Йдеться про продовження суттєвої допомоги Україні на протязі декількох наступних років, які, безперечно, не будуть легкими для України", - розповів про власні міркування щодо виборів у Канаді Ігор Козак.

Дивіться також: Можливі наслідки участі Росії у війні в Сирії. Відео

Можливі наслідки участі Росії у війні в Сирії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG