Спеціальні потреби

Китай та Росія знайшли спільного ворога- ЗМІ


Газета Комуністичної партії Китаю The People's Daily у неділю опублікувала матеріал, у якому називає кольорові революції загрозою Китаю і попереджає про небезпеку західної ідеології. Про це пише видання Business Insider.

Вважається, що The People's Daily часто представляє офіційну позиції Пекіна.

Суть матеріалів у недільному випуску впливової газети, на думку автора огляду у Business Insider, зводились до того, що "у Китаї не буде мирного політичного руху. Не буде зміни режиму. Не буде повторення подій Помаранчевої революції в Україні, чи на Близькому Cході у 2011-му році".

Business Insider також відзначає, що позиція, озвучена на сторінках газети Комуністичної партії Китаю, збігається із заявою Радбезу Росії від березня цього року.

«Все більш широке поширення для усунення неугодних США політичних режимів набирають вдосконалені технології "кольорових революцій" з високою імовірністю їх застосування щодо Росії», - цитує заяву російське видання АІФ.

Президент Росії Володимир Путін також неодноразово заявляв, що "кольорові революції" фінансуються ззовні і являють собою державні перевороти.

Дивіться також: Як уряд України працює, так йому Захід і допомагає?

Як уряд України працює, так йому Захід і допомагає? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:37 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG