Спеціальні потреби

Віталій Кличко: Я з Манафортом не працював


Мер Києва Віталій Кличко
Мер Києва Віталій Кличко

В інтерв`ю кореспонденту Російської служби «Голосу Америки» Олександру Яневському мер Києва Віталій Кличко підтвердив, що Пол Манафорт пропонував йому свої послуги у 2014-му році, але він цією пропозицією не зацікавився.

«Завжди під час кампанії консультанти звертаються і пропонують свої послуги. Так було і в 2014 році, коли Пол Манафорт запропонував свої послуги. Можу сказати, що в його пропозиціях не було нічого цікавого. Можу чітко заявити: та співпраця закінчилася, так і не розпочавшись», - сказав Кличко.

Ім`я Кличко згадується у документах, які сторона обвинувачення надала суду за кілька днів до початку судових слухань, що мають розпочатися у місті Александрія у Вірджинії.

Можу сказати, що в його пропозиціях не було нічого цікавого.
Віталій Кличко, мер Києва

Як повідомляє Бі-Бі-Сі, уважно ознайомившись з документами, Пол Манафорт відправив своєму помічнику Костянтину Килимнику багатосторінкову презентацію і план реструктуризації Київміськадміністрації для презентації меру з ініціалами VK.

Серед запопропонованих Манафортом ініціатив, у статті йдеться про «100% повернення податку на дохід, сплачений у Києві, до міського бюджету, посилення штрафів за порушення правил паркування, підпорядкування голів райадміністрацій столиці меру, проведення аудиту комунальних підприємств, ремонт будівлі мерії…».

Звинувачення, висунуті Манафорта, переважно стосуються періоду його роботи до того, як він очолив передвиборчий штаб Трампа, і не пов'язані з можливою змовою між передвиборчим штабом і Росією.

Прокуратура намагається довести, що Манафорт «відмив» понад 30 мільйонів доларів, отриманих за консалтингову діяльність в Україні, і приховав їх від американської податкової служби.

Дивіться також: Навчання в Америці: Як українські студентки отримують заочну освіту в приватному університеті. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG