Спеціальні потреби

Манафорт отримав 10 мільйонів доларів від Дерипаски – судові документи США


Пол Манафорт
Пол Манафорт

Ордер на обшук, документи якого стали відомі в середу, вказує на більш тісний зв’язок, ніж було відомо раніше, між головою передвиборчої кампанії Дональда Трампа Полом Манафортом і пов'язаним з Кремлем російським олігархом Олегом Дерипаскою.

У документах, доданих до запиту на ордер на обшук в липні 2017 року, агент ФБР повідомив, що податкові документи компанії, яку контролював Манафорт з дружиною, свідчать про надходження кредиту у 10 мільйонів доларів від Дерипаски.

Дозвіл на обшук апартаментів Манафорта в Вірджинії було надано, і це дозволило отримати ключові докази для висунення звинувачень Мюлером проти Манафорта в рамках розслідування можливого втручання Росії до президентських виборів 2016 року.

Документи також свідчать, що Дерипаска фінансував консультаційну роботу Манафорта в Україні в 2005-2006 роках. Інформація спирається на свідчення джерела, ім’я якого було відредаговане, що може означати, що колишній поплічник Манафорта обрав співпрацю зі слідством.

Дивіться також: Держдеп США перелічив реформи, за втіленням яких американський уряд стежить з особливою пильністю

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG