Спеціальні потреби

Повноцінна зона вільної торгівлі вигідна Україні, а вступ до Митного союзу суперечить Конституції - Назар Холод


У столиці Російської Федерації проходить 53-те засідання Економічної ради Співдружності Незалежних Держав. У вівторок президент України, який напередодні взяв участь у засіданні Міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства, зустрівся з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путініном. Останній, зокрема запропонував Віктору Януковичу синхронно з Росією підписати закон про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі у рамках СНД.

На засіданні Економічної ради СНД Україну представляє перший віце-прем`єр-міністр Валерій Хорошковський. Напередодні він разом з міністром закордонних справ Грищенком та головою адміністрації президента Льовочкіним склали компанію президенту на засіданні Міждержавної ради Євразійського економічного співробітництва.

З травня 2002-го року Україна має статус спостерігача в ЄврАзЕС. Такий статус мають також Молдова та Вірменія. Понад 20 років після розвалу Радянського Союзу Росія шукає шляхи закріпити свої домінантні позиції на території, що простягається до польських кордонів. Президент Росії Дмитро Медведєв зокрема обіцяє створення нового економічного союзу до 2015-го року.

Наскільки вигідним для України є підписання угоди про зону вільної торгівлі у рамках СНД? Своїми міркуваннями щодо цього у студії «Голосу Америки» поділився доктор економічних наук Назар Холод.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG