Спеціальні потреби

Росіяни для кібератак проти США, України, Німеччини використали ту саму IP адресу - ThreatConnect


Напередодні президент Росії заперечив причетність держави до кібер атак у США
Напередодні президент Росії заперечив причетність держави до кібер атак у США
Проаналізована хакерська кампанія "має усі ознаки характерного для Росії способу здійснення подібних злочинів".

Фірма ThreatConnect, що займається питаннями кібербезпеки, розслідувала злами електронної бази виборців, що відбулися нещодавно в двох американських штатах. Одна з IP-адрес 5.149.249.172 виявилася спільною із тією, яку було використано у ході кібератак в Україні, Туреччині та Німеччині раніше цього року. Про це повідомляє видання Politico.

"Раніше ФБР розповсюдило у США повідомлення із переліком усіх IP-адрес, із яких було здійснено кібернапади, та закликало відслідковувати ознаки зламу систем за тією ж схемою", – розповідає автор матеріалу.

У компанії TreatConnect, яка повідомляє про отримання доказів використання єдиної IP адреси у випадках кібератак у США, Туреччині, Німеччині та Україні повідомили, що проаналізована хакерська кампанія "має усі ознаки характерного для Росії способу здійснення подібних злочинів".

"Попередження розповсюджене ФБР викликало спалах побоювань у США, що мішенню іноземних хакерів стануть недофінансовані провінційні виборчі штаби кандидатів у президенти, адже раніше хакери вже здійснили злам системи Демократичного національного комітету та інших американських політичних організацій", – пояснює видання.

Дивіться також: Ось чому російські хакери справді можуть вплинути на вибори у США

Ось чому російські хакери справді можуть вплинути на вибори у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

XS
SM
MD
LG