Спеціальні потреби

G7 бачить розв’язання конфлікту в Україні виключно у рамках дипломатії.


Керрі знову закликав виконувати Мінські угоди. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Керрі знову закликав виконувати Мінські угоди. Відео

Держсекретар Джон Керрі: Необхідно сторонам – Росії та Україні – повністю виконати Мінські угоди.

Стабільна політична ситуація в Україні необхідна для проведення там комплексних структурних реформ, серед яких у сфері боротьби з корупцією українська влада ще повинна показати реальні результати.

Про це говориться у заключному комюніке міністрів закордонних справ країн «Великої сімки», саміт яких завершився у понеділок у Японії.

Державний секретар США Джон Керрі розповів, що про Україну на саміті йшлося багато. G7 бачить розв’язання конфлікту виключно у рамках дипломатії.

«Протягом саміту ми обговорили конфлікт в Україні. Додам, що обговорили детально, з бажанням досягнути повного виконання Мінських угод. Насправді, ми підкреслюємо необхідність для обох сторін: України та Росії, яка допомагає сепаратистам – повністю виконати Мінські угоди», - заявив Джон Керрі.

«Ми закликаємо обидві сторони повністю та без зволікання виконати свої зобов’язання, взяті у Мінську. Включаючи: місцеві вибори, проведені відповідно до стандартів ОБСЄ та українського законодавства, повне виведення всіх військових формувань та обладнання з території України, повернення міжнародного кордону під контроль України», - зазначається в комюніке міністрів G7.

«Ми підтверджуємо, тривалість санкцій проти Росії чітко прив’язана до повної імплементації Росією її Мінських зобов’язань та поваги до суверенітету України. Також ми підтверджуємо нашу політику не визнання незаконної анексії Криму та санкцій проти тих, хто до цього причетний», – йдеться у документі.

Країни «Великої сімки» обіцяють і надалі працювати з міжнародними фінансовими інститутами та іншими партнерами для надання фінансової та технічної допомоги Україні, але Україна повинна продовжувати розпочаті реформи.

Дивіться також: Неважливо, хто прем'єр, бо Конституція сприяє кризам - професор, експерт VoxUkraine

Неважливо, хто прем'єр, бо Конституція сприяє кризам - професор, експерт VoxUkraine. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:23 0:00

XS
SM
MD
LG