Спеціальні потреби

Керрі: атака в Ніцці вказує на потребу співпраці з Росією в боротьбі з тероризмом


Джон Керрі і Сергій Лавров у Москві
Джон Керрі і Сергій Лавров у Москві

Державний секретар США Джон Керрі у розмові з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим заявив, що атака в Ніцці вказує на дедалі більшу потребу знищення тероризму, зокрема в Сирії.

Керрі відвідує Москву в зусиллях заручитися співпрацею Росії в антитерористичних операціях в Сирії, незважаючи на погіршення американсько-російських відносин з приводу України, НАТО та інших питань, які спричинили втрату довір’я у відносинах між обома сторонами.

Держсекретар Керрі, посилаючись на терористичну атаку в Ніцці, сказав російському міністрові, що треба щось зробити в справі терористів у Сирії, додаючи, що США і Росія є в зокрема відповідній позиції зробити щось у цій справі. Він також сказав, що обидві країни можуть чимало зробити для зміни розвитку подій в Україні.

У четвер ввечері Керрі мав зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним для обміркування конфлікту в Сирії. Опісля Керрі заявив, що вони мали «серйозні й відкриті розмови», але представник Кремля Дмитро Пєсков сказав, що обидва лідери не обмірковували прямої військової співпраці в Сирії.

Дивіться також: Трагічний тиждень в історії США завершився буремним вікендом

Трагічний тиждень в історії США завершився буремним вікендом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

XS
SM
MD
LG