Спеціальні потреби

CША виділять Філіппінам додаткову гуманітарну допомогу


Джон Керрі
Джон Керрі
Державний секретар США відвідав уражену у листопаді нищівним тайфуном центральну частину Філіппін, де повідомив про виділення США гуманітарної допомоги сумою 25 мільйонів доларів.

У селищі Таклобан, яке найбільше постраждало від шторму, Керрі заявив, що він глибоко вражений шкодою, заподієною тайфуном Хаян, у результаті якого загинуло понад 6 тисяч людей.

В цілому, допомога США Філіппінам для подолання наслідків тайфуну Хаян становитиме 86 мільйонів доларів.

У середу президент Філіппін Беніньо Акіно оголосив урядовий план, вартістю 8,1 мільярдів доларів, для відбудови спустуошених штормом районів країни. Він також звернувся з проханням про міжнародну допомогу для будівельних проектів.

У вівторок Керрі зустрівся з президентом Акіно і оголосив військову допомогу для Філіппін на 40 мільйонів доларів для зміцнення морської безпеки і на підтримку боротьби з тероризмом на півдні країни.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG