Спеціальні потреби

Керрі їде до Москві аж на чотири дні: говоритиме про Україну та Сирію


Зустріч Джона Керрі з Володимиром Путіним у Кремлі, 15 грудня 2015 року.
Зустріч Джона Керрі з Володимиром Путіним у Кремлі, 15 грудня 2015 року.

«Сподіваємось, візит Держсекретаря США в Росію – третій за останній рік – сприятиме нормалізації російсько-американських відносин», - заявило МЗС Росії.

Державний секретар США Джон Керрі відвідуватиме наступного тижня Москву, де обговорить питання Сирії та України. Візит глави зовнішньополітичного відомства США пройде з 22 до 25 березня - повідомляє прес-служба Держдепу.

«Обговорюватиметься питання зусиль, які прикладає Міжнародна група підтримки Сирії для утримування режиму припинення вогню, надання допомоги, покращення та розширення доступу гуманітарних організацій, сприяння політичному переходу в Сирії», - йдеться у заяві Державного департаменту.

Джон Керрі також обговорить із російським керівництвом ситуацію в Україні, - повідомляє прес-служба відомства, утім не уточнює, які саме питання.

«Державний секретар також обговорить Україну і потребу повної імплементації Мінських угод», - сказано у заяві.

Напередодні Джон Керрі заявляв, що російські дії щодо виведення військ із Сирії та ініціатива діалогу щодо Сирії у форматі ООН може бути «найкращою можливістю» закінчити конфлікт.

МЗС Росії у суботу, 19 березня, так прокоментувало візит Керрі: «Ситуація російсько-американських відносин лишається складною. Сподіваємось, візит Держсекретаря США Джона Керрі в Росію – третій за останній рік – сприятиме нормалізації російсько-американських відносин».

Дивіться також: Кризу в Україні треба вирішувати на рівні з ядерною програмою Ірану - екс-чиновник Пентагону

XS
SM
MD
LG