Спеціальні потреби

Держсекретар Керрі веде розмови в Амаані в питанні Єгипту і Сирії


Державний секретар США Джон Керрі перебуває в Йорданії для розмов з представниками Ліги арабських держав про збільшення напруження в Єгипті і погіршення ситуації в Сирії.

Керрі прибув до Аммана у вівторок. Насамперед він матиме зустріч з міністром закордонних справ Йорданії Насером Джуде.

Офіційні особи кажуть, що розмови зосереджуватимуться в основному на темі Єгипту, де сталося вже кілька кривавих сутичок з часу усунення цього місяця збройними силами президента Мухамеда Мурсі.

В Єгипті перебуває також заступник державного секретаря Вільям Бернс, який проводить зустрічі з тимчасовими лідерами країни.

Державний секретар Керрі має також заплановану зустріч-вечерю з палестинським президентом Махмудом Аббасом. Відновлення мирних переговорів між ізраїльтянами і палестинцями Керрі зробив одним із найвищих своїх пріоритетів.

Це вже шоста подорож Керрі до регіону з часу, коли на початку цього року його було призначено на посаду державного секретаря.

Керрі заявив, що переговори наприкінці минулого місяця з ізраїльтянами і палестинцями принесли, за його словами, дійсний поступ, але він не планує зустрічі з ізраїльськими посадовцями протягом цього візиту.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG