Спеціальні потреби

Поранений мер Харкова бореться в лікарні за своє життя


Мер Харкова Геннадій Кернес
Мер Харкова Геннадій Кернес
Мер другого за величиною українського міста перебуває в лікарні в серйозному стані після поранення снайпером. Представники уряду кажуть, що Геннадій Кернес їхав на велосипеді поза містом, коли в нього вистрелила невідома особа.

Кернес виступав проти прозахідного руху Євромайдану, який довів до втечі з країни президента Віктора Януковича, але казав, що не підтримує проросійських сепаратистів, які закликають до проведення референдуму щодо незалежності Східної України.

Харківські посадовці кажуть, що Кернес перебуває в лікарні, де «бореться за своє життя».

Також у понеділок проросійські сепаратисти встановили контроль над адміністративними будинками в Костантинівці, найновішому місті, захопленому в південо-східному районі України.

Раніше сепаратисти захопили будинки у щонайменше десяти інших містах, вимагаючи проведення референдуму про те, чи відокремитись від України і приєднатися до Росії.

В неділю проросійські сепаратисти в Луганську проголосили встановлення так званої Луганської народної республіки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG