Спеціальні потреби

Росія проводила кібернапади проти України одночасно з ескалацією в Чорному морі - фірма з кібербезпеки


Росія провела численні кібернапади минулого тижня проти України та урядових і приватних організацій інших країн. Про це повідомляє Джеремі Самід, керівник приватної фірми Stealthcare, що працює в сфері кібербезпеки і яка виявила ці напали.

"Кібернапади відповідають зусиллям Росії з просування гегемонії радянського зразка по всьому світові – більше ніж регіональні бійки з Україною", - говорить Самід.

"Ці російські агенти кіберзагроз часто використовують слово "ведмідь" (англійською "Bear" – ГА) в своїй назві – найбільш відомі "ведмеді" це Fancy Bear, Cozy Bear – ті самі зловмисні діячі, які відповідальні за численні шпигунські напади, включаючи злам Національного комітету демократичної партії США в 2016 році", - говорить Самід.

Кібернапади проти цілей в українському уряді та збройних силах відбулись до та протягом нападу з захопленням українських кораблів 25 листопада, пише видання Defense One, посилаючись на інформацію Stealthcare.

Ці напади могли мати на меті отримання інформації пов'язаної з плануванням операції. Якщо так, то це повідомлення ще раз підтверджує неправдивість заяв Росії про те, що Україну розпочала кризу, наголошує видання.

Дивіться також: ​Темні гроші в політиці

Темні гроші - фактор виборів в Україні
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

XS
SM
MD
LG