Спеціальні потреби

Президент Нурсултан Назарбаєв переобраний на ще один термін


Нурсултан Назарбаєв
Нурсултан Назарбаєв

Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва в неділю переобрано на ще один п’ятирічний термін. Назарбаєв отримав 97.7% голосів. Практично в нього не було суперника. Два інші кандидати – представник Комуністичної партії і невідомий профспілковий діяч – отримали по одному або й менше відсотків голосів.

Виборча комісія заявила, що на виборчі дільниці прийшло понад 95% громадян з правом голосу.

«Я певен, що казахський народ голосуватиме головно за стабільний розвиток нашої держави і покращення умов життя нашого народу… на підтримку політики, яку наша країна запровадила під моїм керівництвом», – сказав Назарбаєв після голосування. Нинішньому президенту Казахстану 74 роки життя.

Багатий на нафту Казахстан процвітав з часу проголошення незалежності від Радянського Союзу у 1991 року. Він уникнув воєн, насильства і політичних подій, які пройшли багатьма іншими колишніми радянськими республіками. Казахстан втримує тісні відносини як з Росією, так і Сполученими Штатами.

Назарбаєв – єидиний лідер Казахстану від 1989 року. Організації захисту прав людини звинувачують його в придушенні свободи слова і опозиції. Міжнародні спостерігачі не визнали жодних виборів у Казахстані вільними і справедливими.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG