Спеціальні потреби

Радник кампанії Трампа зустрічався з російськими чиновниками в 2016 році – NYT


Радник Дональда Трампа Картер Пейдж звертається до аудиторії під час презентації в Москві, 12 грудня 2016 року.

Радник із зовнішньої політики президентської кампанії Дональда Трампа зустрічався торік з російськими урядовцями, повідомило видання The New York Times у п'ятницю, цитуючи свідчення, яке він дав цього тижня в Конгресі США.

У численних інтерв'ю в засобах масової інформації останніми місяцями радник Картер Пейдж або заперечував зустрічі з представниками уряду Росії під час поїздки до Москви в липні 2016 року, або заявляв, що зустрічався «переважно з ученими», повідомляє газета.

На цьому фото від 8 липня 2016 року Картер Пейдж, тодішній радник кандидата в президенти США від республіканців Дональда Трампа, виступає на випускній церемонії Нової економічної школи в Москві, Росія.
На цьому фото від 8 липня 2016 року Картер Пейдж, тодішній радник кандидата в президенти США від республіканців Дональда Трампа, виступає на випускній церемонії Нової економічної школи в Москві, Росія.

Пейдж надіслав електронного листа щонайменше одному з керівників кампанії Трампа, описуючи свої враження після бесід із урядовцями Росії та іншими, повідомляє The New York Times, цитуючи особу, що ознайомлена з повідомленням.

Видання стверджує, що електронна пошта була прочитана вголос під час закритого слухання в четвер у Комітеті розвідки Палати представників, який розслідує вплив Росії на результати виборів у листопаді 2016 року на користь Трампа та можливої змови між кампанією Трампа та Росією.

Росія заявляє, що не втручалася у вибори, і Трамп заперечив будь-яку змову.

Пейдж применшив значення зустрічей в інтерв'ю газеті NYT у п'ятницю.

«Я мав дуже коротке привітання з кількома людьми. Це все», – сказав він. За його словами, одна людина з тих, із якими він зустрічався, була «старшого віку», але не підтвердив її особу.

Дивіться також: Представники Гугл, Фейсбук та Твіттер дали свідчення щодо впливу Росії на американську політику через соцмережі

XS
SM
MD
LG